Меморандум про співпрацю
Меморандум про співпрацю 5.ua

Україна та США підписали Меморандум про посилення стратегічного партнерства

Документ стане дуже важливим етапом для збільшення співпраці не лише між нашими парламентами, а й між нашими державами, відзначив Андрій Парубій

Під час робочого візиту до Вашингтона голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Меморандум про співпрацю з головою Палати представників Конгресу США Полом Раяном. Про це повідомляє "5 канал".

Завдяки цьому документу Сполучені Штати та Україна посилять стратегічне партнерство та розширять співпрацю між парламентами. 

"Це важливий документ, який закріпляє співпрацю і структурує співпрацю між нашими парламентами. Дуже важливе формулювання, яке тут вжите стосовно України: тут у ключовому тексті меморандуму визначається, що Україна є форпостом західної цивілізації від російської агресії", – зазначив Парубій.

Він також додав: "Цей документ стане дуже важливим етапом для збільшення співпраці не тільки між нашими парламентами, але й між нашими державами".

Як зазначив спікер Верховної Ради, дуже важливо пришвидшити питання розгляду Закону про посилення санкцій проти Росії у стінах Палати представників Конгресу.

Крім того, під час зустрічі з американським головою Палати представників Конгресу Андрій Парубій передав запрошення від голів парламентів Грузії, Молдови та України відвідати з офіційним візитом ці країни.

Попередній матеріал
"Шість набоїв, одна РГД": військовим показали виставу про тисячорічну боротьбу українців за свободу – відео
Наступний матеріал
"Газова справа": Постному продовжили ув'язнення, прохання Савченко – відхилили
Loading...

У Держдепі США розповіли, за якої умови готові підтримувати альтернативу Мінським угодам

Парубій про надання Україні летальної зброї: Негативної відповіді від США немає, дискусія відкрита

Сенатори США погодили законопроект про посилення санкцій проти РФ