Обстріли Золотого-4
Обстріли Золотого-4 5 канал

Україна та ОБСЄ запропонували ввести "новорічне" перемир’я на Донбасі – які умови

Встановлення "режиму тиші" на сході можливе після завершення воєнного стану і в разі дотримання маріонетками РФ узятих на себе домовленостей

На останньому цьогоріч засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську в середу, 19 грудня, українські дипломати спільно з представниками ОБСЄ запропонували встановити перемир’я на Донбасі у зв’язку з різдвяними та новорічними святами.

Про таке повідомила представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

"ОБСЄ і Україна запропонували після закінчення режиму воєнного стану, у разі відсутності провокацій з боку РФ і припинення Росією актів агресії, встановити сталий режим тиші на Донбасі до новорічних і різдвяних свят", – повідомила представник України у Тристоронній контактній групі.

Геращенко наголосила: оголошення режиму тиші можливе тільки у разі відсутності провокацій та відкритої агресії з боку РФ. Вона також додала, що відповідне рішення про "новорічне перемир’я" обговорять представники безпекової підгрупи під час скайп-конференції 27 грудня. Тоді ж буде узгоджено дату запровадження "режиму тиші".

"Якщо 27 грудня, під час скайп-конференції вдасться констатувати деескалацію і узгодити дату встановлення режиму тиші, це буде 18-та спроба перемир'я... Дуже хотілося б, аби воно дотримувалося РФ і контрольованими нею бойовиками, і тиша була сталою", – додала вона. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: Ворог обстріляв Новотошківське – пошкоджено понад 20 квартир мирних жителів

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Не ув'язненням єдиним: у США суд примусив браконьєра щомісяця дивитися мультфільм "Бембі"
Наступний матеріал
Звіт про безвіз: єврокомісар розповів, що має зробити Україна
Loading...