Леонід Кравчук
Леонід Кравчук 5 канал

Україна опинилася в оточенні країн, які постійно висувають до неї претензії – Кравчук

Разом із Кравчуком у дискусії "Український референдум: уроки історії для майбутнього" взяли участь Віктор Ющенко та Геннадій Бурбуліс

Україна опинилася в оточенні країн, які постійно висувають до неї претензії. Таку заяву зробив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

"Росія – ворог, воюємо. Польща хоче керувати Україною, навіть кадри розставляти. Угорщина каже, що битиметься проти нас. Румунія під запитанням… Ми опинилися в оточенні країн, які мають до нас постійно якісь претензії. Хочуть, щоб ми вулиці називали так, як вони хочуть. Щоб ми героїв своїх, якщо їм вони не подобаються, не виставляли як героїв. Чому? Ми можемо поставити таке запитання? На колінах стоїмо. В 1991-му році нам вдалося випростатися", – заявив екс-президент України (1991-1994) Леонід Кравчук.

Референдум про незалежність України та розпад СРСР стали основними темами відкритої дискусії в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова. Разом із Кравчуком у дискусії "Український референдум: уроки історії для майбутнього" взяли участь третій президент України Віктор Ющенко та російський політик Геннадій Бурбуліс, який брав участь у підготовці та підписанні Біловезької угоди. Відповідно до цього документа Радянський Союз припинив своє існування.

Дивіться також фотогалерею:

"Нам не потрібна війна": У Санкт-Петербурзі протестують проти путінської агресії в Україні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Знову на пляж: до Одеси прийшло незвичайне зимове тепло
Наступний матеріал
Кабмін затвердив допрацьований проект Бюджету-2018: які пріоритети
Loading...