5.ua

Україна не хоче відпускати спостерігачів ОБСЄ

  Офіційний Київ попросив представників Організації безпеки та співробітництва у Європі продовжити свій візит. Раніше експерти планували покинути Україну 12 березня, після восьмиденної місії.

  Тепер – продовжать перебування ще на чотири дні. Увагу зосередять на східних та південних областях України. Нагадаємо, протягом останнього тижня спостерігачі ОБСЄ тричі намагалися потрапити до Криму щоби дослідити військові дії на півострові. Втім експертів у республіку не пустили на блокпостах.

  Габор Ачь, представник ОБСЄ від Угорщини: «Наша місія полягала у моніторингу ситуації в Криму, ми хотіли знайти докази військових дій на півострові. Зібрана інформація могла остаточно розвіяти плітки щодо ситуації, втім після кількох спроб нам так і не вдалося перетнути кордони автономної республіки».

  Євген Перебийніс, речник МЗС: «Кількість військовослужбовців Росії в автономній республіці Крим оцінюється у 18780 військовослужбовців. З них це 11370 військовослужбовців Чорноморського флоту Російської федерації, в тому числі 2350 морських піхотинців, та понад 7400 військовослужбовців зі складу інших з’єднань і частин збройних сил Російської федерації».

  Попередній матеріал
  Киян навчили першій медичній допомозі
  Наступний матеріал
  Українські прикордонники не пропускають в Україну військових та зеків з Росії
  Теги:
  Loading...