Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Україна не використовуватиме ракет, якщо РФ не змусить нас захищатися – Порошенко

  Читайте по-русски
  Президент також констатував, що якби у 2014 році ЗСУ були такі самі, як тепер, то ситуація тоді могла б скластися інакше

  Україна не збирається використовувати ракети для нападу на будь-кого, якщо Росія не змусить нашу державу захищатися. Про це Президент України Петро Порошенко сказав у вечірньому ефірі телеканалу "Україна", повідомляє "Укрінформ".

  "Ми не збираємо застосовувати ракетні технології для нападу, але відповідатимемо. Якщо агресія буде продовжена і буде завдано удару по Україні, то збільшення радіусу потужності, точності, звичайно, підвищить ціну, яку агресор заплатить за свої авантюрні та безвідповідальні рішення. До речі, народ України повністю підтримує, що наша зброя має удосконалюватися, а на озброєння ЗСУ мають надходити новітні в тому числі і ракетні технології", – сказав Порошенко.

  Президент високо оцінює стан української армії. Глава держави сказав, що якби вона була такою у 2014 році, то ситуація могла би скластися інакше.

  "Якщо, не дай Боже, зараз хтось вирішить спробувати перевірити на міцність українську армію і українську державу, навіть якщо це буде РФ, яка вирішить продовжити наступ, або ті десятки дивізій приймуть рішення перетнути кордон, ціна, яку Росія заплатить за цю авантюру буде незрівнянно вищою, ніж ціна, яка була у 2014 році", – сказав він.

  Попередній матеріал
  Скільки гривневих мільйонерів нарахували в Україні за 2018 рік – дані ДФС
  Наступний матеріал
  У ТОП-фото, зроблених з повітря, потрапила робота українця
  Loading...