5.ua

Україна найближчим часом буде позиватись в міжнародних судах до Росії за пограбування

  Український уряд вважає, що судові позови проти Росії мають перспективу в міжнародних судах. Про це 21 березня під час брифінгу в аеропорту "Бориспіль" (після прибуття з Брюсселю) заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Зараз триває серйозна дискусія з приводу того, яка фінансова відповідальність Росії за події, що відбулись в Криму", - наголосив Прем’єр, - Російська Федерація із застосуванням зброї, вчинила озброєне пограбування України і в тому числі націоналізувала десятки об’єктів державної власності України. Мова іде не про мільярди, а про сотні мільярдів доларів".

  Він також сказав, що вже в найкоротші терміни в міжнародних судах Росія отримає відповідні позови від української держави.

  "За пограбування треба буде платити", - підкреслив Яценюк.

  Глава українського уряду також наголосив, що Російська Федерація буде застосовувати всі заходи для знищення України як держави – політичні, дипломатичні, економічні, військові: "І тому ми напрацювали план реагування на кожну ситуацію»".

  "Ми усвідомлюємо, що Росія фактично оголосила боротьбу з українською незалежністю. І ми приймаємо цей виклик. Ми - як українські громадяни і ми - як українська держава, яка зробила перший надзвичайно серйозний крок до набуття повноправного членства України в ЄС", - акцентував Прем’єр-міністр.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ буде спостерігати за зниженням напруженості в Україні
  Наступний матеріал
  Виводити українських військових з Криму поки що не планують,- Гайдук
  Теги:
  Loading...