president.gov.ua

Україна наголошує на помилковості рішення ЄК щодо газопроводу OPAL – Порошенко

  Глава держави також підкреслює, що проект газопроводу "Північний потік-2" не має економічного обґрунтування

  Офіційний Київ наполягає на помилковості рішення Європейської комісії стосовно газопроводу OPAL, яке відкриває можливості для російського "Газпрому" збільшити обсяги газопостачання в Європу в обхід України. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на спільному брифінгу з чільницею Литви Далею Грібаускайте, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми домовилися про ефективну координацію наших дій у питаннях енергетичної безпеки. Ви знаєте, що на сьогодні для нас є надзвичайно важливою підтримка позиції України щодо помилковості рішення Єврокомісії, що дасть змогу "Газпрому" збільшити прокачування газу через трубопровід OPAL і може відкрити дорогу до реалізації другої черги газопроводу "Північний потік-2", - наголосив він

  Крім того, Порошенко підкреслив, що проект газопроводу "Північний потік-2" не має економічного обґрунтування, а лише спрямований на "продовження гібридної війни, експансію" і заподіяння матеріальної шкоди Україні та іншим країнам.

  Нагадаємо, 2 грудня Україна та Польща закликали Єврокомісію скасувати рішення щодо газогону OPAL. Як відомо, це рішення суперечить санкційній політиці ЄС, оскільки стимулює додаткові грошові надходження до РФ, одночасно обмежуючи прибутки України від транзиту газу.

  Попередній матеріал
  Речник Міноборони: Внаслідок бойових дій минулої доби поранено трьох військових
  Наступний матеріал
  "Дивіться в очі наших воїнів, не відводьте погляди" – Муженко привітав армійців з Днем Сухопутних військ

  Газові переговори у Брюсселі провалилися

  Україна-ЄС-РФ: Стали відомі результати тристоронніх газових переговорів

  Україна та Польща закликали Єврокомісію скасувати рішення щодо газогону OPAL – декларація