twitter.com/poroshenko

На саміті у Брюсселі підписали угоду про фінансування "Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні"

Загальний бюджет впровадження ініціативи складає 16,34 млн євро

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Клімпуш-Цинцадзе та Комісар Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганесс Ган підписали Угоду про фінансування заходу "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Загальний бюджет впровадження ініціативи складає 16,34 млн євро, з яких внесок з боку ЄС становить 15 млн євро, співфінансування МЗС Данії – 1,34 млн євро. Кошти ЄС будуть спрямовані на посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцією.

Як стало відомо, антикорупційна ініціатива ЄС в Україні також має на меті покращення парламентського нагляду за процесом реалізації реформ та спроможностей Верховної Ради України аналізувати та удосконалювати стратегічну та нормативно-правову базу, у тому числі шляхом створення міжнародної консультативної ради Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції. Також здійснюватиметься співробітництво із заінтересованими місцевими органами влади в рамках пілотних проектів "Чисте місто" з метою демонстрації позитивних змін, які може принести ефективна протидія корупції.

Реалізація проекту розпочнеться наприкінці 2016 року за безпосередньої участі МЗС Данії, яке на даний час уже бере участь у реалізації в Україні антикорупційної ініціативи у рамках Програми розвитку ООН, із залученням компетентних установ держав-членів ЄС.

Попередній матеріал
Стрільби на Яворівському полігоні: Журналісти "5 каналу" побували на закритих вогневих позиціях
Наступний матеріал
Порошенко заявив, що у розмові з Трампом порушував питання агресії РФ та анексії Криму
Loading...

Яніка Мерило: На високому рівні влади корупція є і завжди буде. Не буде ніколи 100% безкорупційної держави

Гройсман: Корупція і популізм - те, що може нас знищити

Розвиток України стримує корупція – Байден

Понад 70% опитаних вважають, що рухатися в європейському напрямку Україні заважає корупція – експерт