Україна довіряє висновкам Нідерландів про винуватців катастрофи "Боїнга" - Клімкін

  Україна покладається на Нідерланди у розслідуванні катастрофи малайзійського "Боїнга" і певна: всі винні обов'язково будуть покарані.


  Про це сказав міністр закордонних справ України своєму нідерландському колезі. Зустріч Павла Клімкіна і Берта Кундерса відбулась напередодні у Києві, після того, як нідерландський міністр відвідав Харків. Звідти, нагадаємо, відправили до Нідерландів останки тіл жертв авіакатастрофи. Кундерс заявив, що тільки після професійного міжнародного розслідування трагедії можна буде говорити, чи визнавати Європі "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями.

  На даному етапі, зазначив міністр закордонних справ Нідерландів, – "ми просто не визнаємо ці угруповання – як і будь-яка європейська країна. Украй важливо не робити жодних висновків, поки своє останнє слово не скаже слідство. Лише отримавши остаточні беззаперечні докази можна буде перейти до юридичних моментів. Що ж до санкцій, то зважаючи на неповагу Росії до Мінських домовленостей, ми не бачимо причин пом’якшення санкцій".

  Павло Клімкін, у свою чергу, зазначив: "Ми виступаємо за відкрите і прозоре розслідування катастрофи. Питання повного доступу слідчих до місця падіння "Боїнга" є головним пріоритетом на переговорах контактної групи. Ми обов’язково притягнемо усіх винних до відповідальності. Це наш моральний обов’язок".

  Нагадаємо, раніше голова українського МЗС в інтерв’ю "5 каналу" зазначив, що проведені російськими терористами "вибори" – це чорт і шо і з боку бантик.

  Попередній матеріал
  У Каталонії почався заборонений владою Іспанії плебісцит щодо незалежності
  Наступний матеріал
  Біля кордону з РФ два прикордонники підірвались на російській розтяжці