Дмитро Овсянніков
Дмитро Овсянніков Вголос

Україна долучилася до санкцій ЄС проти "губернатора Севастополя"

Також до санкцій приєдналися Норвегія, Чорногорія та Албанія

Низка країн, серед яких і Україна, приєдналися до ухвалених раніше санкцій Євросоюзу проти самопроголошеного "губернатора Севастополя" Дмитра Овсяннікова. Про це йдеться в заяві верховної представниці ЄС із зовнішньої та безпекової політики Федеріки Могеріні, розміщеній на сайті Ради ЄС, передає Deutsche Welle.

"Країни-кандидати Чорногорія й Албанія, а також країна Європейської асоціації вільної торгівлі – Норвегія, що входить у Європейський економічний простір, а також Україна приєднуються до цього рішення Ради (ЄС)", – йдеться в заяві.

Ці країни забезпечуватимуть відповідність їхньої національної політики рішенню Ради ЄС, а Євросоюз, своєю чергою, бере до відома це зобов'язання й схвалює його.

Довідка: Дмитро Овсянніков – екс-заступник міністра промисловості й торгівлі Росії (2015-2016-й рр.). У липні окупаційна влада призначила його тимчасово виконуючим обов'язки "губернатора Севсастополя". Потому – на незаконних "виборах" Овсянніков здобув перемогу. Його проголосили "губернатором Севастополя". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Маленький Оскар": хто став головним номінантом на кінопремію "Золотий глобус"
Наступний матеріал
Детективи НАБУ проводили обшуки там, де ЄСПЛ поставив гриф "секретно" – Петренко
Loading...