Крим
Крим http://piki-trip.ru

У Євросоюзі акцентували на наслідках анексії Криму Росією – заява

  Читайте по-русски
  ЄС наголосив, що своїм військовим діям РФ намагалася надати видимість законності шляхом незаконного референдуму, який був кричущим порушенням Конституції України

  Євросоюз висловив свою цілковиту відданість політиці невизнання анексії Росією Криму, у тому числі шляхом обмежувальних заходів. Про це йдеться в заяві Євросоюзу, виголошеній під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, передає "Укрінформ".

  "Минуло шість років, відколи Росія таємно застосувала своїх військових для силового захоплення української території та незаконно анексувала АР Крим і Севастополь. Цей акт, який ми не визнаємо і ніколи не визнаємо, є повним порушенням міжнародного права та наших спільних зобов'язань і принципів. Це серйозно відбилося на заснованому на правилах міжнародному правопорядку, який захищає територіальну цілісність, єдність та суверенітет усіх держав. І це продовжує загрожувати міжнародній безпеці. З цієї причини ЄС засуджує незаконну анексію та повторює, що ми залишаємося цілковито відданими втіленню політики її невизнання, в тому числі шляхом обмежувальних заходів", – наголошується у заяві.

  У Євросоюзі зазначили, що РФ своїм військовим діям намагалася надати видимість законності шляхом незаконного референдуму, який був кричущим порушенням Конституції України.

  "Ми глибоко занепокоєні тим, як Росія посилено веде мілітаризацію Кримського півострова. Це продовжує впливати на ситуацію з безпекою в Чорноморському регіоні та за його межами. Ми засуджуємо будівництво Керченського мосту, що відбулося без згоди України, і закликаємо Росію забезпечити безперешкодний і вільний прохід до та з Азовського моря відповідно до міжнародного права", – заявляють у ЄС.

  Окрім того, висловлюється занепокоєння стосовно ситуацією з правами людини в Криму, яка продовжує погіршуватися.

  "ЄС закликає до повного дотримання міжнародних стандартів у сфері прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі", – йдеться у заяві.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні державний секретар США Майкл Помпео виступив з офіційною заявою, у якій підтвердив чітку позицію своєї держави: півострів належить Україні.

  Попередній матеріал
  "Росія загрожує всьому світу": Загороднюк висловив співчуття Туреччині
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську ушпиталили жінку з підозрою на коронавірусну інфекцію – подробиці
  Loading...

  У США заявили, що ніколи не визнають претензій Росії на український Крим

  Шість років окупації Криму: ціна миру на Донбасі та повернення півострова

  Мілітаризація Криму та безпека в Чорноморському регіоні – триває форум Age of Crimea – включення

  День спротиву окупації: Зеленський підписав указ, але "забув" вказати, хто є агресором

  Кримські татари і українці вийшли проти "ряжених півнів" – спогади Чийгоза про 26 лютого у Криму

  "Пам'ятаю мить, коли почув про російську агресію в Криму": посольство США записало відеозвернення