5.ua

У ЄС кажуть про дату підписання економічної частини угоди з Україною

  Економічна частина Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом може бути підписана вже в червні, заявив комісар ЄС з питань розширення і політики добросусідства Штефан Фюле в інтервью сайту "ЕС-плюс".

  Він також зазначив, що президантські вибори будуть важливим індикатором того, наскільки швидко буде підписана друга частина Угоди.

  "Вона найважливіша, але в той же час ми бачимо важливість проведення чесних і вільних президентських виборів, які відбудуться в травні. І ми сподіваємося, що через місяць після виборів ми зможемо опинитися в найкращій ситуації для завершення процесу підписання, в тому числі включаючи інші важливі частини угоди про асоціацію, які залишаються інтегрованими в одну угоду", - зазначив він.

  Фюле планює ще один візит до України разом з експертами ЄС.

  "Я планую незабаром відвідати Україну і поговорити про низку реформ, зі мною поїдуть експерти та колеги з Європейської комісії, щоб напрацювати конкретні "дорожні карти" в різних сферах, таких як торгівля, фінанси, енергетика, допомога промисловості", - розповів єврокомісар.

  Раніше повідомлялося, що Штефан Фюле назвав підписання політичної частини угоди про асоціацію України з ЄС сигналом того, що Євросоюз підтримує вільні у суверенні рішення Києва.

  фото ZN.ua

  Попередній матеріал
  Генасамблея ООН ухвалить резолюцію по Криму 27 березня
  Наступний матеріал
  У Сімферополі попрощались із загиблим українським воїном
  Теги:
  Loading...