5.ua

У Сімферополі попрощались із загиблим українським воїном

  Прощання з українським військовослужбовцем, прапорщиком Сергієм Какуріним, який загинув від рук російських окупантів під час штурму фотограмметричного центру, та прибулим із Волгоградської області РФ "самооборонцем" Русланом Казаковим, відбулося в будинку офіцерів у Сімферополі.

  Віддати шану українському прапорщику прийшли чимало колег і громадян, які засуджують окупацію Криму. У Сергія Какуріна залишилася вагітна дружина, 4 річний син та мати.

  Тут же прощалися і з російським козаком. Його тіло відправлять на батьківщину у Волгоградську область, а українського прапорщика поховають на сімферопольському кладовищі. Обидва загиблих, за версією прокуратури Криму, були вбиті снайпером 18 березня під час захоплення російськими військовими та представниками «самооборони Криму» фотограмметричного центру у Сімферополі. Також, під час штурму ще двоє українських військових отримали вогнепальні поранення та травми.

  Михайло Шеремет, голова "самооборони Криму": "Безусловно, максимально какая возможно будет помощь оказана всем семьям. Она уже сейчас оказана и будет и дальше оказываться и в дальнейшем. Будут поддерживаться семьи".

  Сергій Шаров, заступник командира частини А-3674-13: "Нами организована всесторонняя помощь семье погибшего, есть расчетные счета. У родителей и родственников спрашивали – надходит помощь с разных куточков мира. Есть канадская диаспора туда перечисляет, есть граждане РФ, наши, конечно. Минобороны выделило все пособия".

  фото sobytiya.info

  Попередній матеріал
  У ЄС кажуть про дату підписання економічної частини угоди з Україною
  Наступний матеріал
  Російські "козаки" почали штурм української авіабази у Новофедорівці
  Теги:
  Loading...