5.ua

У виборах до Верховної Ради готові взяти участь 72% виборців

  72% опитаних громадян України у віці 18 років і старше взяли б участь у виборах до Верховної Ради України, якби вони відбулися в найближчу неділю: 55% точно б пішли голосувати, 17% напевно б проголосували. Про це свідчать дані опитування, проведеного GfK Ukraine з 24 вересня по 5 жовтня 2014 року.


  Як свідчать результати опитування, серед опитаних, які точно або напевно пішли б голосувати, п'ять партій отримали б більш 5% підтримки, якби вибори до Верховної Ради відбулися в найближчу неділю.

  Найбільша частка виборців проголосувала б за партію "Блок Петра Порошенка" - 29,9%. Друге місце за рівнем підтримки має ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 8,7%, далі з близькими показниками підтримки Радикальна партія Олега Ляшка - 7,6%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 7,3% і "Народний фронт" Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова - 7,0%.

  Решта партій, включені в анкети дослідження - Комуністична партія України, "Об'єднання" Самопоміч "Андрія Садового, партія" Правий сектор "," Опозиційний блок "Юрія Бойко і" Сильна Україна "Сергія Тігіпка - на момент опитування мали підтримку менше 5% респондентів.

  Опитування проводилося GfK Ukraine на замовлення Фонду "Відкрита політика" з 24 вересня по 5 жовтня 2014 Обсяг вибірки - 2000 респондентів віком від 18 років в цілому по Україні (крім АР Крим і районів Донецької та Луганської областей, що не контролюються владою України ). Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю вдома у респондента. Максимальна похибка - 2,1%.
  Попередній матеріал
  Російські найманці вбили ще 3-х донеччан
  Наступний матеріал
  Нобелівську премію миру присудили Малалі Юсуфзай та Кайлашу Сатіярті
  Теги:
  Loading...