5 канал

У всіх відомствах "квазі-чемоданний настрій" - нардеп

Наразі необхідно зрозуміти, яким чином Україна виходитиме з політичної кризи

Жодна з фракцій не підтримала технократичний уряд на чолі з Яресько. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович, який був сьогодні на нараді у голови Верховної Ради Володимира Гройсмана.

"Коли було поставлено питання, хто підтримує технократичний уряд на чолі з Яресько, жоден із представників фракцій, які були присутні там - ані від "Народного фронту", ані від "Батьківщини", ані від "Радикальної партії", ані від "Блоку Петра Порошенка", ані від "Самопомочі" - готовності голосувати не висловили", - зазначив він.

Крім того, на нараді не було прийнято жодного рішення з приводу того, якою буде коаліція та хто до неї увійде.

"Сьогодні на цій нараді абсолютно ніяким чином не було прийнято жодного рішення з приводу того, якою буде коаліція, хто в неї буде входити і якого прем'єр-міністра буде висувати. Тому що абсолютно всі присутні попросили програму, тому що прізвище насправді має бути похідним від того, про що ми будемо говорити", - зауважив нардеп.

Сидорович також додав, що необхідно зрозуміти, яким чином Україна виходитиме з політичної кризи, оскільки у всіх відомствах наразі "квазі-чемоданний настрій".

"Зараз потрібно пропрацювати, яким чином Україна повинна вийти з цієї політичної кризи, тому що абсолютно неприпустимо і безвідповідально робити вигляд, що нічого не робиться. Реформи є зупинені, ніхто нічого не робить, ситуація у всіх відомствах, знаєте, у них такий "квазі-чемоданний" настрій. Навіть із тих фахівців, які здатні щось робити, вони не розуміють - відправлять їх у відставку завтра, післязавтра, через тиждень. В такому режимі країна існувати не повинна", - зазначив він.

Нагадаємо, у "Народному фронті" заявили, що понад 95% депутатів не знають кандидатів у міністри.

Попередній матеріал
Російська армія несподівано визнала загибель свого офіцера у Сирії
Наступний матеріал
Керрі Путіну: Вашингтон має ідеї щодо України
Loading...

Якщо наступного тижня не вирішити урядову кризу, постане питання дочасних парламентських виборів - Луценко

Гройсман назвав можливих членів уряду - консультації щодо Яресько тривають

Гройсман заявив про готовність очолити уряд

Березовець: Рано говорити про те, що чинний уряд йде у відставку

У "Народному фронті" розповіли, за яких умов Яценюк піде у відставку

5 канал - трансляція наживо