У ВР не голосували по спірним для коаліції питанням (РЕПОРТАЖ)

  Попри вчорашні побоювання депутатів - коаліція і надалі існує - на порядок денний так і не поставили питання про створення парламентської Конституційної комісії. Не проголосували депутати і за інше важливе питання - скасування власних пільг. Дарма приїжджав сьогодні до Парламенту і Михайло Добкін - депутати не домовилися про долю дочасних виборів мера Харкова.
  Доки коаліція розганяє хмари над своєю головою, Арсеній Яценюк намагається розігнати зайвих - від своєї душі.

  Перед тим, як окружити спікера: питання Конституційної комісії відкладають. Аби не дратувати один одного. Напередодні саме створення Конституційної групи називали можливою причиною розвалу коаліції. У цій справі регіонали з самого ранку були готові допомогти БЮТівцям.

  Василь Хара, народний депутат, Партія регіонів: "Мы будем поддерживать создание Конституционной комиссиии БЮТом.  Вчерашнее собрание коалиции показывает такие противоречия внутри коалиции, что они сами понимают их не только нет, но и не было".

  Андрій Шкіль, народний депутат, БЮТ: "Внесення у порядок денний питання ТС не стоїть. але для руйнування коаліції Секретаріат стільки зробив, що наш крок цей нічого би і не змінив, але ми вирішили не робити нічого неконсолідованого".

  Замість цього - подратувати вирішили опозицію. Крім депутатських пільг, у порядок денний намагаються протиснути питання нових виборів у Харкові.

  Руслан Князевич, народний депутат, "Наша Україна - Народна самооборона": "Зрозуміло, що ніхто розгляду цих питань, принципових для Партії регіонів не допустить".

  Утім по обіді - усі на місцях. Навіть - харківський мер Михайло ДОбкін. Приїхав особисто потурбуватися про власну долю. Депутати Партії регіонів підставляють йому дружнє плече, утім у залу це не допомагає потрапити.

  Зрештою, у залі ним  уже і не переймаються. Спікер відмовляється порушувати це питання - до повної згоди коаліції та опозиції. Інакше, каже - відчуває блокування. Депутати поступово втрачають інтерес, але Добкін не йде, доки не переконається, що нових виборів у Харкові наразі не буде.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Немає настрою сваритися. Михайло Добкін змарнував свій час у Верховній Раді. Попри великі плани, цього вечора до питання перевиборів у Харкові депутати таки не дійшли".

  Ольга Сніцарчук, Сергій Щекочихін та Леонід Мосейчук, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.43Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Прокуратура зайнялася незаконною забудовою коси Канівського водосховища
  Теги:
  Loading...