Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Shutterstock

У США послали Зеленському сигнал – варто братися за Коломойського всерйоз

  Читайте по-русски
  Інформація про причетність олігарха до корупції заслуговує на довіру – наголосили у Держдепі США

  Корупцію олігарха Ігоря Коломойського треба розслідувати всередині України. Такий сигнал Зеленському від американських партнерів прозвучав під час брифінгу речника Державного департаменту США Неда Прайса.

  "Департамент привертає увагу до його триваючих зусиль з підриву демократичних процесів та інституцій, що становлять серйозну загрозу майбутньому України", – вказав Прайс.

  І додав: "Ми прагнемо сприяти підзвітності та боротьбі з безкарністю тих, хто причетний до значної корупції та волі – і ми будемо продовжувати використовувати всі доступні засоби боротьби з корупцією у всьому світі".

  Речник Держдепу США наголосив, що санкції, запроваджені щодо Коломойського, "надсилають сильний сигнал, що Вашингтон підтримують усіх українців, чия праця рухає реформи уперед".

  "Ця корупція підривала верховенство закону та довіру українського суспільства до демократичних інститутів влади і суспільних процесів", – зазначив речник Держдепу США.

  Прайс підкреслив, що інформація держсекретаря про те, що Коломойський був задіяний у корупційних оборудках під час перебування на посаді голови обласної держадміністрації – заслуговує на довіру.

  Нагадаємо, напередодні в Офісі президента подякували США за санкції, проте ім'я олігарха не згадали.

  Попередній матеріал
  Бойовики всупереч домовленостям розмістили танки біля населених пунктів
  Наступний матеріал
  Депутат Любицький втратив мандат через продаж каналу групі Медведчука
  Loading...