У США пояснили, коли введуть нові санкції проти Росії після оприлюднення "кремлівського списку"

  У Держдепі заявили, що публікація "кремлівської доповіді" стала тільки початком процесу для майбутнього введення санкцій

  "Найбільш важлива річ, і я хочу з цього розпочати, полягає в тому, що 29 січня не було крайнім терміном відповідно до статті 231 (закону "Протидія противникам Америки через санкції"). Тому це не був кінцевий термін для запровадження санкцій. Насправді, це була початкова дата. Це був старт процесу. Це був день, у який або після нього ми зможемо почати запроваджувати санкції, якщо ми у Державному департаменті визначимо діяльність, яка потрапляє під дію положень закону", - сказав високопоставлений чиновник під час телефонного брифінгу у Вашингтоні, повідомляє УНІАН з посиланням на Держдепартамент США.

  Також він визнав, що намір ввести санкції використовується як інструмент з метою стримування РФ, але у тих випадках, коли стримування не спрацьовує, доводиться запроваджувати санкції.

  "Стримування не завжди спрацьовує, і ви повинні бути готовими, і ми готові застосувати цей інструмент, коли вважатимемо це за доцільне", – додав чиновник.

  Також він зазначив, що політика стримування призводить не лише до зменшення рівня ділової взаємодії, але до справжньої втрати коштів. "Це має відчутний вплив, якщо справи не відбуваються".

  "Наприклад, у ситуації з статтею 231, в цьому конкретному випадку, гроші фактично не поступають в Кремль, тому це є потужною силою нарівні і з справжніми санкціями, коли ми вирішуємо застосувати їх", – додав представник Держдепу.

  Попередній матеріал
  Візит глави розвідки РФ Наришкіна до США: від Трампа вимагають пояснень
  Наступний матеріал
  Кабмін звільнив Насірова

  "Серйозне попередження": експерт прокоментував "Кремлівську доповідь" США

  "Останнє попередження для РФ": у Мін'юсті прокоментували "Кремлівський список" США

  Адміністрація Трампа провела секретний брифінг для Конгресу США щодо санкцій проти Росії

  Санкції США не передбачають жорсткого ембарго на торгівлю з Росією

  Порошенко привітав рішення Мінфіну США про подальше розширення списку санкцій проти РФ

  Пентагон оприлюднив відео з перехопленням свого літака-розвідника російським Су-27