Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

У списках окупантів для обміну майже 200 людей, які не хочуть повертатися на Донбас – Геращенко

  Перший віце-спікер Верховної Ради оприлюднила деякі деталі роботи гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу

  У списку терористів для обміну полоненими є майже дві сотні людей, які не хочуть повертатися на Донбас. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "У списку тих, кого запитує ОРДЛО, майже дві сотні людей, які не бажають переміщення і хочуть залишитися на підконтрольній українській владі території. Задля звільнення наших хлопців ОРДЛО вимагає, щоб міжнародні гуманітарні місії засвідчили ці відмови й при цьому категорично проти залучення Міжнародного Червоного Хреста до питання звільнення заручників(хоч саме ця організація має найбільший досвід і є визнаною моніторинговою місією)", – написала вона.

  Геращенко також висловила сподівання, що вже цього тижня розпочнеться реальна робота і представники місії ООН з прав людини почнуть фіксувати заяви осіб зі списків бойовиків, які виявляють бажання залишитися на підконтрольній Україні території.

  Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що Україна готова до безпрецедентного обміну полоненими.

  Попередній матеріал
  Український телеканал іномовлення збільшує свою присутність у Грузії
  Наступний матеріал
  У міністра закордонних справ Павла Клімкіна помер батько
  Loading...

  "Ними Росія шантажує Україну і світ": Геращенко розповіла, скільки кримських татар стали заручниками Кремля

  СБУ: Оприлюднені в соцмережі оновлені списки заручників в ОРДЛО все ще є некоректними

  Порошенко у Давосі порушував питання звільнення заручників – Геращенко