Facebook

У Раді створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів "Укроборонпрому"

  Голова Комітету Єгор Соболєв наголосив, що 1 лютого 2017 року робоча група має відзвітувати Комітету про результати перевірки

  8 грудня, під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції, народні депутати Верховної Ради України за пропозицією ДК "Укроборонпром" створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів підприємств-учасників. Про це повідомляє передає прес-служба Концерну.

  "В нас була вже не одна серйозна розмова із генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим, який постійно наголошував на пропозиції перевірити оборонні контракти безпосередньо на підприємствах Концерну", – сказав голова Комітету Єгор Соболєв.

  Також він додав, що Генеральний директор "Укроборонпрому" доклав великих зусиль до створення такої робочої групи задля перевірки контрактів та наполягав розпочати її роботу якнайшвидше.

  Як повідомляється, робоча група сформована із членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції, депутатів-ветеранів АТО та членів Комітету з питань національної безпеки й оборони. До її складу увійшли Дмитро Тимчук, Тарас Пастух, Юрій Тимошенко, Ігор Луценко, Олег Барна, Ігор Попов, Олег Осуховський, Дмитро Добродомов, Семен Семенченко та Володимир Парасюк.

  Голова Комітету наголосив, що до 1 лютого 2017 року робоча група має відзвітувати Комітету про результати перевірки.

  Нагадаємо,  Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розповів про дві форми врегулювання конфліктів у Верховній Раді.

  Попередній матеріал
  Експерт назвала ризики Держбюджету-2017
  Наступний матеріал
  "Ляшко у томаті": Як громадянка Росії помстилась за невиконану обіцянку
  Loading...

  Соболєв: Конституційний Суд хоче визнати "люстраційні закони" неправомірними

  Електронну систему декларування сертифікують найближчими днями – Соболєв

  Єврокомісар: ЄС може втратити не тільки довіру, якщо країни "гратимуть у хованки" з безвізом

  У комітеті ВР спалахнули "історичні баталії" між Луценком та Новинським