У ПР засумнівались в реформаторських здібностях Тигіпка

  Депутат-регіонал Володимир Зубанов пояснює, що розгляд Пенсійної реформи в парламенті відтерміновується через те, що блок уряду, начолі із паном Тигіпком, який відповідає за дану реформу не переконав фракцію Партії регіонів по основним положенням реформи, а саме, питання виникли щодо необхідності підняття пенсійного віку та щодо другого рівня системи накопичення. Про таке нардеп повідомив в ефірі «5 каналу».
  «Пенсійну реформу треба проводити так, щоб вона влаштувала суспільство. На сьогодні економічний блок уряду не переконав фракцію Партії регіонів щодо двох питань цієї реформи – це необхідність підвищення пенсійного віку, по-перше, не переконали нас, економічний блок, той же самий Сергій Тигіпко, ми вважали, що він реформатор добрий, але сьогодні він не переконливо це робить. І друге питання - це друга система накопичення, ми розрахунків не бачили і як це буде відбуватися і як це буде відбуватися для нас незрозуміло. Ми вирішили – попрацюємо ще з урядом і може через два тижні розглянемо це питання», - заявив регіонал.
   
  Зубанов зазначив, представники фракції Партії регіонів очікували, що команда Тигіпка запропонує альтернативні джерела надходження коштів до Пенсійного фонду окрім підвищення пенсійного віку. 
   
  «Багато парламентаріїв, і в наші фракції теж, з осторогою ставляться до того законопроекту, який пропонує Сергій Леонідович. Як реформатор, як економіст він повинен був ще поторгуватися і надати пропозиції по джерелам і іншим, що будуть наповнювати Пенсійний фонд, а не тільки казати, що пенсійний вік підвищуємо, а інші пропозиції. Ми сподівались, що у нього все ж більш потужні здібності реформаторські ніж те, що він нам запропонував», - зазначив депутат.
   
  Регіонал додав, що все йде до того, що представники Партії регіонів запросять Сергія Тигіпка звітувати по Пенсійній реформі до Верховної Ради чи на засідання фракції.
   
  «Я думаю, що все до того йде, може і на фракції буде такий звіт. Будемо просити, щоб він прийшов і більш детально нам пояснив свою ідеологію, як він думає цю реформу впроваджувати в життя, та проводити її через парламент», - додав Зубанов.
   
  Попередній матеріал
  Волинь: до села Брище завітав добрий "ручний" ведмідь [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У ПР вважають, що підняти пенсійний вік не вдасться
  Теги:
  Loading...