У ПР обіцяють, що піднімати пенсійний вік у березні не дозволять

  Верховна Рада не допустить підвищення пенсійного віку вже у березні та змусить уряд повернутися до пенсійної реформи, яка починалась в 1991 році. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

  «Пенсійна реформа, в такому вигляді як ми її сьогодні розглядаємо почалась не в 2008 році, не в 2010 році, а  в 1991 році. Вона була покликана до життя об’єктивними передумовами. Найголовніше -  треба було пенсійне забезпечення перевести на пенсійне страхування. Як би не було забезпечено пенсійне  страхування тоді, в перший період з 1991 року до 1999 року, а потім до 2004 року – ми не мали би зараз майже 192 мільярди пенсійного фонду», - зазначив регіонал.

  Ярослав Сухий підкреслив, що уряду доводиться йти на непопулярні кроки через те що з 2005 по 2011 рік реформування  пенсійної системи було зупинене. Але депутат критикує уряд за те, що не було проведено широкомасштабної роз’яснювальної роботи щодо пенсійної реформи.

   «З 2005 року по 2011 рік  ми зупинили пенсійну реформу, через це ми отримаємо не комфортні умови для багатьох людей. Ми змушенні піти на не популярні кроки, їх треба буде пережити, але проблема в іншому. Я сьогодні виступав від Партії регіонів і я достатньо жорстко критикував уряд за те, що вони не провели роз’яснювальної роботи. Хочу нагадати, що колись було залучено ціла система ЗМІ. Людям пояснювали, що таке пенсійне забезпечення, а що таке пенсійне страхування і зараз важко уявити життя пенсіонера без цієї зрозумілої прозорої системи, залишилось її підчистити, підрихтувати», -  підкреслив політик.

  Сухий заявив, що Верховна Рада не допустить підвищення пенсійного віку вже у березні та змусить уряд повернутися до виконання президентської програми економічних реформ,  яка зокрема передбачає, що у 2011 році має відбуватися підготовча робота для подальшого реформування Пенсійної системи.

  «Я вам гарантую, було анонсовано, що у березні піднімуть пенсійний вік – нічого такого не буде. Ми примусимо уряд повернутись  лицем до Пенсійної реформи, до тої, яка починалась в 1991 році. І найголовніше – програма економічних реформ президента  чітко розписала і передбачає,що в 2012 році треба бути завершувати всю підготовчу роботу, 2011 рік – підготовча робота, шліфування солідарної системи», - заявив регіонал.

  Попередній матеріал
  Експерт: Слова Тігіпка щодо Пенсійної реформи не збігаються з його діями
  Наступний матеріал
  Підготовка Львова до ЄВРО-2012 проходить чітко за графіком, - голова Львівської ОДА
  Теги: