Експерт: Слова Тігіпка щодо Пенсійної реформи не збігаються з його діями

  Тези, які висловив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко щодо Пенсійної реформи під час промови на парламентських слуханнях – не співпадають з положеннями відповідного урядового законопроекту. Про це в ефірі "5 каналу" заявив колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.
  «Я слухав сьогодні виступ Сергія Леонідовича Тигіпка – блискуча перша частина, логіка Пенсійної реформи висловлена абсолютно чітко. Але проблема у тому, що законопроект, якій вніс сьогодні уряд повністю  суперечить логіці, з якою  сьогодні виступав Тігіпко», - зазначив екс-урядовець.
   
  Екс-перший заступник міністра праці та соціальної політики навів конкретні приклади розбіжностей між положеннями урядового законопроекту та логікою виступу Тігіпка
   
  «Підвищення пенсійного віку для жінок – уряд каже, ми будемо підіймати пенсійний вік на 5 років протягом 10 років, але коли відкриваєш законопроект і дивишся попередню формулу, яка написана, там чітко написано, що пенсійний вік буде підійматися протягом 10 років.
  Другий приклад – Тігіпко сьогодні яскраво говорив про те, що ми будемо створювати таку Пенсійну систему, яка буде стимулювати людей працювати довше і як наслідок більше сплачувати внесків і отримувати більшу пенсію, а сьогодні  уряд законопроектом пропонує збільшити трудовий стаж для кожної людини на 10 років – це означає, що надбавка за понаднормовий стаж, яка сьогодні виплачується буде, фактично, скасована. І який же це стимул працювати довше коли надбавка  за понаднормовий стаж, фактично, скасована», - підкреслив Розенко.
  Попередній матеріал
  Тризубівці заперечують що до них застосовували тортури
  Наступний матеріал
  У ПР обіцяють, що піднімати пенсійний вік у березні не дозволять
  Теги: