Леонід Кучма
Леонід Кучма відкриті джерела

"У парламенті має бути не партійна, а державницька більшість" – Кучма

  Читайте по-русски
  Також, Кучма наголосив, що хотів би застерегти від необдуманих кон’юнктурних демаршів по відношенню до Конституції

  У Верховній Раді має бути більшість, але не партійна, а державницька. Про це у виступі на урочистому засідання парламенту заявив другий Президент України Леонід Кучма.

  "Хотів би застерегти від необдуманих кон’юнктурних демаршів по відношенню до Конституції з важкими суспільно–політичними наслідками. Події останніх 16 років лише додавали впевненості в тому, що відповідальність парламентської більшості за формування та діяльність уряду має бути абсолютним пріоритетом. Парламент разом з урядом має бути в одній згуртованій команді корабля "Україна", – наголосив Кучма.

  "Чверть століття конституційного творення дали нам багато важливих уроків. Хочу наголосити на одному з них. Конституція повинна захищати суспільство та громадян. Але бувають момент, коли суспільство та громадяни мають захистити Конституцію. Треба пам’ятати про це. Це не означає, що Конституції маж бути недоторканна. Вона має розвиватись, вдосконалюватись. Її можна і треба міняти з вимогами часу. Але робити це треба виключно в життєвих інтересах українського народу", – переконаний Леонід Кучма.

  "Я бажаю, щоб у цьому залі завжди була непохитна монолітна більшість. Але не партійна, а державницька. Щоб тут була одностайність, коли йдеться про захист національних інтересів України, життєвих потреб нашого народу і нашої Конституції", – резюмує Кучма.

  Як повідомляв 5.UA, у столиці розпочалися урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції України.  

  Попередній матеріал
  Вакцинація в Україні: за минулу добу 18 631 особа отримала щеплення
  Наступний матеріал
  У Київській області показники захворюваності не відповідають "зеленій" зоні
  Loading...