capital.ua

Столтенберг: У НАТО серйозно ставляться до загрози гібридної війни з боку Росії

  Даний вид загрози наразі є актуальнішим, ніж війна у її класичному розумінні

  Країни Північноатлантичного альянсу серйозно ставляться до проблеми протистояння гібридній війні у виконанні Росії, заявив 24 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Кібератаки та ті види секретних операцій, яких називають гібридної війною, становлять серйозний виклик", – заявив він під час виступу з лекцією в Оксфордському університеті, відповідаючи на питання про можливості РФ вести гібридні війни.

  Генсек наголосив, що певною мірою даний вид загрози наразі є актуальнішим, ніж війна у її класичному розумінні. Говорячи про кібератаки, він зазначив, що зараз "неможливо уявити будь-який конфлікт без кіберкомпоненту".

  За словами Столтенберга, НАТО та країни, що входять до складу цього альянсу, майже щодня стикаються з кіберзагрозами, і в таких випадках важливо визначати – хто саме стоїть за подібними атаками.

  Нагадаємо, раніше Президент закликав українських істориків "дати бій" Кремлю у гібридній війні.

  Читайте також: Діалог Україна-НАТО: Разом шукаємо нові методи протидії гібрідній війні, яку РФ оголосила всьому цивілізованому світу – Геращенко

  Попередній матеріал
  Мін'юст відмовився прийняти порядок перевірки декларацій, складений НАЗК
  Наступний матеріал
  Координатор "Євромайдан SOS": Міжнародний кримінальний суд висить як "Дамоклів меч" над Україною

  Президент закликав українських істориків "дати бій" Кремлю у гібридній війні

  Діалог Україна-НАТО: Разом шукаємо нові методи протидії "гібрідній війні", яку РФ оголосила всьому цивілізованому світу - Геращенко

  В НАТО розкритикували "агресивну військову риторику" Росії

  Путін пригрозив ракетними ударами по об’єктах НАТО, які "загрожують Росії"