МЗС України
МЗС України Фото МЗС України

У МЗС розповіли, коли відкриються візові центри України за кордоном

Йдеться про центри в Анголі, Єгипті, Індії, Китаї та інших країнах

Уже з наступного понеділка, 15 січня, розпочнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, візові центри відкриють в Анголі (м.Луанда), Єгипті (м.Каїр), Індії (м.Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м.Бейрут), Марокко (м.Рабат), Нігерії (м.Абуджа), Тунісі (м.Туніс). Вони функціонуватимуть у тісній взаємодії із закордонними дипустановами України у цих державах.

У центрах можна буде отримати низку послуг.  

"Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту)", – йдеться у повідомленні консульської служби.

Також дипломати уточнюють, що на центри покладають лише технічний супровід візових досьє. А от прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України.

"Реалізація цього новітнього для України проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям МЗС та світового лідера у цій галузі компанії "VF Worldwide Holdings Ltd." з метою підвищення рівня консульського обслуговування відвідувачів нашої держави", – зазначається в повідомленні. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вулична мода по-британськи: Найяскравіші образи з тижня чоловічої моди в Лондоні – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві кількість хворих на кір зросла до 74 осіб
Наступний матеріал
У Нацбанку пояснили, чому інфляція у 2017 році суттєво перевищила очікування
Loading...