ipress.ua

У Мінську обговорювали закон про реінтеграцію Донбасу – Сайдік

Учасники засідання Тристоронньої групи в Мінську обговорювали ухвалений Верховною Радою України закон про реінтеграцію ОРДЛО

Про це за підсумками зустрічі розповів спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік, повідомляє білоруське видання БЕЛТА.

"Йшла дискусія про ухвалений Верховною Радою закон щодо реінтеграції Донбасу. Між тим Мартін Сайдік зазначив, що обговорення відбувалося без ознайомлення з остаточним текстом цього закону", – йдеться в повідомленні.

За словами представника ОБСЄ, політична підгрупа продовжила обговорення питань, пов'язаних з імплементацією формули Штайнмайера. Що стосується економічної підгрупи, її учасники обговорювали оплату за водопостачання в системах "Карбоніт".

"Безумовно, забезпечення безпеки і необхідних умов для цивільного населення в зоні конфлікту в цьому році будуть пріоритетами ТКГ та її робочих груп", – заявив Сайдік.

Він додав, що за підсумками переговорів, які пройшли сьогодні в Мінську, робоча група з гуманітарних питань оцінила досвід звільнення заручників, що відбулося 27 грудня 2017 року.

"Це велике досягнення, яке, я сподіваюся, позитивно вплине на весь переговорний процес. Група обговорювала і наступні кроки в цій справі. Я глибоко переконаний, що треба дивитися вперед і розв'язувати проблеми, які залишилися в зв'язку з цим. Крім того, необхідно предметно розглянути складну проблематику осіб, зниклих безвісти", – вважає спецпредставник ОБСЄ.

Попередній матеріал
Через ДТП на Троєщині призупинено рух тролейбусів
Наступний матеріал
Як ВР ухвалювала закон про реінтеграцію ОРДЛО: всі подробиці
Loading...

Київ і ОРДЛО обмінялися списками заручників – прес-секретар Кучми

Останнє засідання ТКГ у Мінську: сторони оголосили про безстрокове припинення вогню

Геращенко озвучила пріоритети Мінських переговорів на 2018 рік

"Час. Підсумки дня": Ексклюзивне інтерв'ю з Євгеном Марчуком

В Італії вважають, що криза в Україні ставить під сумнів принципи основні ОБСЄ

Держдеп США закликає провести на Донбасі обмін заручниками за формулою "всіх на всіх"