Олег Сенцов
Олег Сенцов Facebook / Людмила Денісова

У мережі з'явилося фото заповіту Сенцова

У разі смерті спадкоємцями режисер призначає власних дітей – Аліну та Владислава

Український політв'язень та режисер Олег Сенцов попросив опублікувати його заповіт. Відповідний лист журналістам передала сестра бранця Кремля Наталія Каплан, передає УНІАН.

Як стало відомо, заповіт датується 7 вересня 2018 року, коли Сенцов ще голодував. У листі режисер заповідає екранізацію своїх робіт колезі Євгенії Врадій, а спадкоємцями призначає власних дітей – Аліну та Владислава.

"Я, Сенцов Олег Геннадійович, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам'яті, заповідаю в разі моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме "Носорог", "Кай", а також написані мною в неволі "Блистательный мир", "Вороны" та "Кристи" моїй соратниці й другому режисерові Євгенії Врадій у якості режисера-постановника. У разі її відмови, вона має право обрати, кому передоручити ці екранізації, а також обрати компанію виробника цих фільмів. Правонаступниками, спадкоємцями і одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті, я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава. Заповіт складено в ІК-8 м. Лабитнангі в присутності і завіренні моїм адвокатом Дінзе Дмитром. 07.09.18", – йдеться у тексті заповіту.

Заповіт Сенцова
Заповіт Сенцовафото Громадське ТВ

Довідково: Безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля Олег Сенцов оголосив ще 14 травня. Однак з 6 жовтня був змушений припинити голодування у зв'язку з тим, що йому призначили примусове харчування. За 145 днів голодного протесту він втратив 20 кг ваги, в нього почали відмовляти нирки й печінка, виникла ішемічна хвороба серця. За словами його адвоката Дмитра Дінзе, це рішення ухвалено під тиском лікарів, які пригрозили почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Як інформував 5.UA, у жовтні цьогоріч Олег Сенцов отримав престижну нагороду від очільника МЗС Польщі Pro Dignitate Humana. Вона передбачає вручення лауреату 100 тис. злотих (приблизно 700 тис. грн). 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/

Попередній матеріал
Усіх 10-х підозрюваних у махінаціях з "Ощадбанком" арештували: одна вже вийшла під заставу
Наступний матеріал
Помісна Церква в Україні матиме дві назви – Філарет