Артем Ситник
Артем Ситник 5 канал

"У мене немає відчуття, що є конфлікт": Ситник прокоментував нові чвари між НАБУ та САП

Інцидент, що стався, Артем Ситник називає виконанням детективами НАБУ своєї роботи

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник прокоментував скандал між НАБУ та САП. Зокрема, він заявив: сподівається на продовження співпраці між відомствами, передає "5 канал".

Крім того, Ситник зазначив: дії НАБУ не стосувалися керівника САП Назара Холодницького.

"У мене немає відчуття, що є конфлікт, тому що тоді можна назвати конфліктом будь-які підозри, які оголошуються фігурантам тих справ, які ми розслідуємо. Виконання нашої роботи стосовно будь-кого – чи це детектив НАБУ, чи прокурор САП, не є конфліктом. Це виконання нашої роботи. Якщо в нас є інформація про неправомірні дії, ми вживаємо передбачені законом заходи і фіксуємо правопорушення", – пояснив директор Антикорупційного бюро.

Він зазначає: "Ці правопорушення були зафіксовані, факти були передані до компетентних органів, були ухвалені рішення. Ви про них знаєте. Чи можна це назвати особистим конфліктом? Мабуть, все таки ні, тому що це просто виконання (і не директором Антикорупційного бюро Ситником) роботи детективами НАБУ, слідчими та прокурорами ГПУ".

Як повідомляв 5.UA, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що Управління держохорони виявило кабель для прослуховування, який з будівлі "Охмадиту" прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Він натякнув, що за цим може стояти НАБУ. Також Холодницький звинуватив спецназ Національного антикорупційного бюро в тому, що вони побили його водія. А в НАБУ заявили, що інформація про "жучки" в САП і затримання детективів – це фейк. 

Водночас, уже наступного дня – 20 вересня – керівник САП Назар Холодницький порушив шість кримінальних проваджень після інциденту, який стався 19 вересня між працівниками Національного антикорупційного бюро і САП.

Дивіться також фотогалерею: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Заберіть все, що може літати": в Україну йде активний циклон
Наступний матеріал
"Пережив клінічну смерть": нові подробиці нападу на активіста в Одесі