Юлія Тимошенко 5 канал

У ВР хочуть створити коаліцію без "Батьківщини"

БПП та "Народний фронт" активно запрошують позафракційних депутатів до своїх фракцій

Про можливість створення коаліції з двох великих фракцій - "БПП" і "Народного фронту" говорять у кулуарах Верховної Ради. Долучитися запрошують позафракційних народних депутатів.

До фракції "Блок Петра Порошенка" вже офіційно увійшла Ірина Суслова. Наразі, за даними сайту ВР, сумарна кількість депутатів двох фракцій становить 219 людей. Якщо вдасться досягнути цифри у 226 мандатів, коаліція може бути створена без участі "Батьківщини", що напередодні висунула вимоги для входження в коаліцію, зокрема ухвалення низки законопроектів.

Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив: "Ми вітаємо будь-які спроби створити коаліцію. Але все ж таки запрошуємо наших колег із "Самопомочі", "Батьківщини", "Радикальної партії", з якими у нас істотних ідеологічних розбіжностей немає. Врешті-решт, давайте об'єднаємось".

"В Адміністрації Президента були переговори з депутатами, які є позафракційними, з тим, щоб вони вступили до двох найбільших фракцій коаліції - "Народний фронт" та БПП з тим, щоб збільшити чисельну сумарність двох фракції до 226, щоб нівелювати "золоту акцію" Юлії Тимошенко, яка сказала, що вона приєднається до коаліції тільки в обмін на якісь захмарні закони", - розповів своєю чергою народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко так прокоментувала ситуацію, яка складається довкола нової коаліції: "Ми останній тиждень, коли формується нова коаліція, чітко заявляли свої вимоги і ми від них не відійшли. Інша справа, що коаліція не хоче зараз міняти ту хибну стратегію управління країною".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 29 березня, Юлія Тимошенко назвала умову, за якої "Батьківщина" увійде до коаліції.

Попередній матеріал
Поблизу Авдіївки ліквідували трьох російських військових, ще 5 поранено – розвідка
Наступний матеріал
У Рівненській області під час сутичок із старателями бурштину поранено сімох поліцейських
Теги:
Loading...

У нас є місяць часу, щоби домовитися про новий формат коаліції – Геращенко

Сюмар розповіла, про що на спільних зборах домовилися потенційні коаліціянти

У Раді обговорили створення нової коаліції

"Радикальна партія" офіційно вийшла з коаліції

БПП, "Народний фронт" та "Батьківщина" можуть створити нову коаліцію

Луценко закликав проголосувати за нового прем'єра в найближчі дні та пригрозив вийти з коаліції