Фото rbc.ua

У конфлікті НАБУ і ГПУ закон порушили обидві сторони - Матіос

За словами військового прокурора, зараз "єдиним острівцем в державі для суспільства є Служба безпеки"

Порушення закону у конфлікті між НАБУ та ГПУ є з обох сторін. Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" заявив головний військовий прокурор, заступник генпрокурора Анатолій Матіос. За його словами, крапку в розслідуванні цієї історії, має поставити Служба безпеки України.

"Якщо за результатами розслідування будуть встановлені об’єктивні дані порушень норм закону з будь-якої сторони, а вони є з обох сторін, буде дана правильна процесуальна оцінка. Є багато запитань, є неякісна робота одних, що призвело до обґрунтованих підозр інших. І сутичка, яка відбулася в центрі міста – це є досить тривожне, досить погане і  небезпечне явище. Слідство повинно бути проведено. Просто єдиним острівцем наразі виходить так, що в державі для суспільства є Служба безпеки", – заявив військовий прокурор.

Нагадаємо, 12 серпня працівники ГПУ виявили стаціонарний пост спостереження детективами НАБУ за своїми співробітниками. Коли представники ГПУ вдиралися до приміщення, де перебували детективи Антикорупційного бюро, ті викликали собі на захист спецпризначенців НАБУ. В результаті спалахнула сутичка,  під час якої, стверджують у ГПУ, трьох їхніх працівників побили.

Після цього в НАБУ заявили про викрадення та катування своїх детективів та розслідування низки кримінальних проваджень про незаконні дії ГПУ. При цьому, директор Бюро Артем Ситник запевнив, що війни між НАБУ та ГПУ немає.

Попередній матеріал
Порошенко: Відома конкретна інформація щодо 45 заручників бойовиків, за їхнє звільнення боротимуться якнайшвидше
Наступний матеріал
Донбас: Окупанти взялися за знищення тилу першої лінії української оборони
Теги:
Loading...

ГПУ – НАБУ: подробиці офіційної зустрічі Луценка та Ситника

Глави ГПУ і НАБУ зустрілися з іноземними послами

Андрушків: "Примиренння" ГПУ і НАБУ – це іміджевий момент для України

Ситник: Впевнений, що розслідування інциденту між НАБУ та ГПУ буде швидким і прозорим

Інцидент між ГПУ та НАБУ буде розслідувати Служба безпеки України – Луценко

Луценко – про конфлікт НАБУ і ГПУ: Неприпустима ситуація, зробимо все, щоб подібне не повторилося