У Кармазіна розповіли навіщо він судився проти Балоги і Домбровського

  Порушення під час виборів в 11-у та 71-у Округах стали підставою для скарги до Вищого адміністративного суду - так пояснює своє звернення до Феміди його ініціатор Юрій Кармазін. Колишній нунсівець, через якого позбавили мандатів Олександра Домбровського та Павла Балогу, перебуває за кордоном, натомість ситуацію коментує ЗМІ його речник. За словами прес-секретаря, факти порушень під час виборів на згаданих округах Кармазіну підтвердили у Генпрокуратурі та МВС.

  Олексій Оскер, прес-секретар Юрія Кармазіна: "Нам надійшли відповіді, що є факти грубих порушень. Там були і бюлетні одною рукою відмічені, і вони в неналежному стані зберігалися, ікоробки були розкриті.  І ведеться ще слідство. І на підставі вже цих рішень ми подали в суд. І це було базою і основою для винесення рішення суда. Бо були викликані свідки, як від МВД, так і від Генпрокуратури, які принесли тома справи і ще продовжується розслідування". 

  Напередодні Вищий адміністративний суд задовольнив скаргу колишнього нунсівця Юрія Кармазіна, яки вимагав визнання недостовірними результатів виборів у 71у та 11-у округах. Тепер на Закарпатті та на Вінничині мають відбутися перевибори. Опозиція вважає це тиском на незалежних депутатів.

  Попередній матеріал
  Байкерське весілля в Ужгороді [відео]
  Наступний матеріал
  Українки здобули золото й бронзу на чемпіонаті світу з біатлону
  Теги:
  Loading...