5 канал

У ГПУ пояснили, чому прийшли з обшуком до нардепа Мосійчука та його адвоката

  Слідчі дії не мають конкретного зв'язку саме з депутатом від Радикальної партії та його представником, повідомили в Генпрокуратурі

  У Генеральній прокуратурі України спростували інформацію про, те що проведені ними обшуки пов'язані із діяльністю народного депутата Ігоря Мосійчука та його адвоката. Дані дії виконувались в рамках іншого кримінального провадження. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  Як зазначили у правоохоронному відомстві, наразі проводяться слідчі дії щодо розслідування факту незаконного відчуження майна одного із підприємств, до якого причетні працівники реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції Київської області. Тому, саме з метою з’ясування всіх обставин справи було проведено більше десяти обшуків.

  "У ході розслідування на підставі рішення суду та у суворій відповідності до Кримінального процесуального кодексу України проведено більше десяти обшуків, у тому числі за фактичним місцем проживання адвокатів", – повідомляє прес-служба ГПУ.

  Однак, дані слідчі дії не мають конкретного зв'язку саме з депутатом від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком та його представником.

  "При цьому зазначені обшуки не мали будь-якого відношення безпосередньо до адвокатської діяльності Л.Сівакова та А.Мамалиги, а були пов'язані виключно з фактом протиправного заволодіння нерухомим майном – приміщеннями загальною площею майже 2,5 тис кв м, які розташовані у м. Києві", – зазначається на сайті Генпрокуратури.

  Нагадаємо, сьогодні раніше стало відомо про обшуки в приймальні депутат Ігоря Мосійчука.

  Попередній матеріал
  "Гудбай, Америка!": Ляшку анулювали 10-річну візу до США
  Наступний матеріал
  Чи свідчить заява посла Німеччини про бажання західних партнерів схилити Київ до болісних компромісів
  Loading...

  Генпрокуратура РФ відмовилася затримувати втікача Януковича на вимогу України

  Екс-регіонала Єфремова конвоювали з СІЗО до Луганської області – Генпрокуратура

  Чи зможе Генпрокуратура отримати якусь серйозну користь від дистанційних допитів - аналіз