5 канал

У ГПУ пояснили, чому прийшли з обшуком до нардепа Мосійчука та його адвоката

  Слідчі дії не мають конкретного зв'язку саме з депутатом від Радикальної партії та його представником, повідомили в Генпрокуратурі

  У Генеральній прокуратурі України спростували інформацію про, те що проведені ними обшуки пов'язані із діяльністю народного депутата Ігоря Мосійчука та його адвоката. Дані дії виконувались в рамках іншого кримінального провадження. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  Як зазначили у правоохоронному відомстві, наразі проводяться слідчі дії щодо розслідування факту незаконного відчуження майна одного із підприємств, до якого причетні працівники реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції Київської області. Тому, саме з метою з’ясування всіх обставин справи було проведено більше десяти обшуків.

  "У ході розслідування на підставі рішення суду та у суворій відповідності до Кримінального процесуального кодексу України проведено більше десяти обшуків, у тому числі за фактичним місцем проживання адвокатів", – повідомляє прес-служба ГПУ.

  Однак, дані слідчі дії не мають конкретного зв'язку саме з депутатом від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком та його представником.

  "При цьому зазначені обшуки не мали будь-якого відношення безпосередньо до адвокатської діяльності Л.Сівакова та А.Мамалиги, а були пов'язані виключно з фактом протиправного заволодіння нерухомим майном – приміщеннями загальною площею майже 2,5 тис кв м, які розташовані у м. Києві", – зазначається на сайті Генпрокуратури.

  Нагадаємо, сьогодні раніше стало відомо про обшуки в приймальні депутат Ігоря Мосійчука.

  Попередній матеріал
  "Гудбай, Америка!": Ляшку анулювали 10-річну візу до США
  Наступний матеріал
  Чи свідчить заява посла Німеччини про бажання західних партнерів схилити Київ до болісних компромісів

  Генпрокуратура РФ відмовилася затримувати втікача Януковича на вимогу України

  Екс-регіонала Єфремова конвоювали з СІЗО до Луганської області – Генпрокуратура

  Чи зможе Генпрокуратура отримати якусь серйозну користь від дистанційних допитів - аналіз