Freedom House Freedom House

У Freedom House прокоментували мапу з приписаним до Росії Кримом

  Раніше у Freedom House проілюстрували свій звіт картою світу, на якій окупований Крим віднесено до території Російської Федерації

  Координатор правозахисної організації Freedom House в Україні Зорян Кісь прокоментував карту, надану правозахисною організацією Freedom House, на якій Крим іншим кольором відділений від материкової частини України. За його словами, така ситуація відображає рівень свободи і демократії у світі, а не політичну приналежність територій, передає "Крим.Реалії".

  "Це не політична карта, а карта рівня свободи і демократії. Позиція Freedom House чітка й не зміниться: Крим – це Україна. Тут не може бути жодної дискусії... Де-факто Крим перебуває під контролем Росії, там діють російські закони, працюють так звані силові органи Росії. На цей факт не потрібно заплющувати очі. Тому ми оцінили Крим окремо від решти території України, але й окремо від Росії", - відзначив представник Freedom House.

  Як відомо, міжнародна правозахисна організація Freedom House проілюструвала свій звіт "Популісти і автократи: Подвійна загроза глобальній демократії" картою світу, на якій окупований Крим віднесено до території Російської Федерації.

  Згодом депутат від БПП Володимир Ар'єв відзначив, що одна з найвідоміших правозахисних організацій Freedom House "не вперше потурає російським окупантам".

  Також нагадаємо, нещодавно чиновницю Броварської міськради було звільнено за зображення карти України без Криму та частини Донбасу.

  Попередній матеріал
  З жовтня будуть осучаснені "заморожені" пенсії, які не переглядалися по п’ять років – Гройсман
  Наступний матеріал
  Який подарунок до Дня Незалежності привіз на береги Дніпра глава Пентагона – "Час. Підсумки дня"
  Loading...

  "Звільнено": чиновниця, що відповідала за мапу України без Криму, лишилась посади

  Без Криму та частини Донбасу: у Броварах сцену до свята прикрасила "недомапа"

  "Не мали злого умислу": Польське радіо вибачилося за карту України без Криму