ДПСУ, прикордонники, зима
ДПСУ, прикордонники, зима Фото ДПСУ

У Держприкордонслужбі порахували "тонни зброї" на кордоні з Білоруссю

  Читайте по-русски
  Влада Білорусі полюбляє озвучувати тему контрабанди зброї – але без жодних доказів

  У Державній прикордонній службі України прокоментували заяви білоруської сторони про "тонни озброєння", яке нібито завозиться через кордон. Втім, офіційно з початку року на кордоні між країнами було виявлено 48 одиниць зброї, 10 із яких везли з Білорусі.

  Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко в коментарі "УП".

  Він зауважив, що останніми часом влада Білорусі полюбляє озвучувати тему контрабанди зброї, яка немовбито переміщується з України. Проте жодного підтвердження цьому так і не було надано.

  "Як і в попередні рази, жодної інформації від суміжної сторони Державна прикордонна служба України по лінії прикордонно-представницького апарату не отримувала. У той же час, як вже інформувала ДПСУ, кількість зброї, виявленої на кордоні з РБ, досить незначна", – зазначив Демченко.

  За 2020 рік це 48 одиниць, більша частина якої – пневматична, мисливська, або холодна. А п'ята частина з неї – завозилася саме з Білорусі.

  "Може в суміжній країні "тоннами зброї" вважають окремі види виробів і обладнання, які поставляються з України в рамках контрактів між білоруськими та українськими установами, приміром, для авіаційної галузі, і які перетинають кордон?" – висловив риторичне запитання речник ДПСУ.

  Як повідомляв 5.UA, нещодавно прикордонники викрили контрабанду COVID-тестів та ліків із Росії.

  Попередній матеріал
  У Росії військові випадково вгатили з гармати по ТРЦ
  Наступний матеріал
  П'яний чоловік вискочив на дорогу: у Дніпрі перекинулася маршрутка з пасажирами
  Loading...