Держдеп США 5 канал

У Держдепі США відповіли Путіну: "Референдум" на Донбасі не матиме легітимності

Адміністрація Білого дому не розглядає можливість підтримки референдуму на сході Україні, зазначив спеціальний радник президента США

У США прокоментували пропозицію президента країни-агресора Володимира Путіна провести на Донбасі референдум, аби "вирішити конфлікт на сході України".

Речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Хізер Нойєрт у Twitter написала: "Для внесення ясності, Адміністрація (Білого дому – 5.UA) не розглядає підтримку референдуму в східній Україні. Це "референдум" не матиме легітимності. Ми продовжуємо підтримувати Мінські домовленості для вирішення конфлікту на Донбасі".

Twitter

Крім того, "пропозицію" Путіна прокоментував спеціальний радник президента США та речник зі стратегічних комунікацій Гарретт Маркіз.

"Адміністрація не розглядає підтримку референдуму в східній Україні. Мінськ домовленості є процесом для вирішення конфлікту на Донбасі, і ці домовленості не включають ніякої опції для референдуму", – зазначив він у Twitter.

Також речник додав: "Крім того, організація так званого референдуму на частині України, яка не є під контролем уряду, не буде легітимною".

Путін після зустрічі у Гельсінках заявив російським дипломатам, що зробив пропозицію Трампу провести референдум, аби "вирішити конфлікт на сході України".

Попередній матеріал
"Ще один доказ": під Водяним бійці виявили 25 заборонених мін ЗС Росії
Наступний матеріал
США виділять $200 мільйонів на безпеку та оборону України
Loading...