Голос Америки

У Британії оцінили прагнення України інтегруватися в НАТО до 2020 року

  Відповідні наміри у Сполученому Королівстві назвали "правильним шляхом для України"

  Велика Британія підтримує Україну в прагненні інтегруватися в НАТО до 2020 року, оскільки країна може бути серйозним учасником структур із забезпечення не лише регіональної, а й глобальної безпеки. Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф під час публічних дебатів, передає "Укрінформ".

  "Я думаю, сподівання інтегруватися в НАТО до 2020 року - це правильний шлях для України. ... Україна може бути серйозним учасником не лише регіональної, а й глобальної безпеки", - заявила дипломат.

  За словами Гоф, Сполучене Королівство всіляко підтримує Україну, надаючи дипломатичну, військово-технічну, гуманітарну та консультативну допомогу.

  "Лише цього року ми витратили не менше 35 млн фунтів і планується надати ще більше грошей Україні. Тож чи підтримуємо ми Україну? Звичайно. Чи завжди ми здатні дати так багато, як хочуть люди ? На жаль, ні", - констатувала посол.

  Водночас вона зауважила, що це означає, що Україна муситиме більше покладатися на власні ресурси.

  "У вас є люди, у вас є можливості, у вас є талант. Ви успішно пройшли дуже тривалий шлях, і коли я дивлюсь на Україну два роки тому і тепер, - прогрес надзвичайний. Звісно, він має бути ще більший, і рух необхідно продовжувати, але, я думаю, це найкращий шлях захисту від зовнішніх загроз", - зазначила посол.

  Вона також запевнила, що Британія усвідомлює, які загрози існують з боку РФ, тож Сполучене Королівство не відвернеться від України, а й надалі підтримуватиме зусилля у розбудові сильної держави.

  Нагадаємо, раніше генсек Альянсу запевнив, що НАТО продовжує підтримувати Україну і надавати сильну політичну та практичну допомогу.

  Дивіться також: Українські "бойові ботани" вразили НАТО своєю аеророзвідкою

  Попередній матеріал
  Генсек НАТО: Безпекова ситуація на Донбасі лишається вкрай важкою
  Наступний матеріал
  Прокуратура Києва вирішила оскаржити рішення про домашній арешт екс-голови банку "Михайлівський"

  Генсек НАТО: Безпекова ситуація на Донбасі лишається вкрай важкою

  Українські "бойові ботани" вразили НАТО своєю аеророзвідкою

  Україна передала НАТО інформацію про можливе завезення із Сирії в Крим хімічної зброї

  Столтенберг: У НАТО серйозно ставляться до загрози гібридної війни з боку Росії