Тимошенко звинувачує Ющенка у причетності до корупційних схем

  Юлія Тимошенко звинувачує Віктора Ющенка у причетності до корупційних схем. Сьогодні глава Уряду зібрала спеціальну прес-конференцію, на якій повідомила про анулювання ліцензії компанії "ВЕНКО", яка раніше здобула право на розробку Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.
  Відтак, каже глава Уряду, частина шельфу, де розвідано півтора трильйони кубометрів газу, відійшла до компанії, зареєстрованої в офшорній зоні, з уставним капіталом всього-навсього 12 тисяч доларів. А конкурс, на якому "ВЕНКО" здобула ліцезію, був проведений з порушеннями, - стверджують в Уряді. Юлія Тимошенко вважає, що ця ділянка узбережжя має бути передана для розробки вітчизняному "Нафтогазу".

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Президент присутній був і давав особисті команди, щоб це так було зроблено. Особисто присутній був при підписанні. Особисто був ініціатором тих речей. Так я хочу зараз проінформувати вас про те, що у нас на сьогоднішній день та компанія, якій видана довіреність на користування цими шельфами. Вона, "Венко Інтернешнл", зареєстрована на Бермудах, статутний капітал - 12 тисяч доларів, і оформлена вона на чотирьох студентів". 

  Зі свого боку, у компанії "Венко" заявляють, що Уряд України - не виконує своїх зобов`язань. А тому - ініціюють міжнародну арбітражну процедуру проти Кабміну.
  Попередній матеріал
  Луценко: Балога має піти у відставку
  Наступний матеріал
  Світ відзначає День медичної сестри (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...