Тимошенко жорстко розкритикувала рішення КС

  Рішення Конституційного суду України ухвалили на замовлення Секретаріату Президента та Партії регіонів. Про це заявила прем`єр-міністр України на засіданні Уряду.
  Юлія Тимошенко розкритикувала це рішення. Вона зазначила, що таким чином тлумачі основоного закону скасували нарахування на фонд заробітної плати та додаткові збори на виплату пенсій. За словами прем`єра, такі дії поставили хрест на виплаті допомоги родині при народженні дитини. 

  Нагадаємо, за висновком Конституційного суду, державний бюджет - обмежує гарантії і соціальний захист суддів. А це - може бути використане для впливу на правників. Отже, скасування пільг для суддів - не відповідає Основному закону.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Сьогодні бюджету країни не існує.Я хотіла б, щоб ви знали головні позиції, розуміли, що там відбулося. По-перше: практично повністю втрачені джерела формування пенсійного фонду України, скасовано норма щодо нарахувань на фонд заробітної плати та додаткових зборів на виплату пенсій. І зараз, якщо Уряд і Верховна Рада терміново не приймуть рішення, які нівелюють те, що замовно зробив Конституційний Суд пенсіонери залишаться без пенсій".
  Попередній матеріал
  На виборах у Київраду лідирує Блок Черновецького
  Наступний матеріал
  Китайська кіноіндустрія бойкотуватиме фільми за участю Шарон Стоун
  Теги: