Тимошенко закликала Партію регіонів підтримати Закон "Про престижність шахтарської праці"

  "Не дозволю втягнути Україну у чужі конфлікти" - таку заяву зробила у Луганську Юлія Тимошенко. Там вона провела День шахтаря. Прем`єр урочисто відкрила новий ствол шахти імені газети "Ізвєстія". Його будували з 1990-го року і витратили понад 100 мільонів гривень. З трибуни зборів гірників Юлія Тимошенко звернулась до Партії регіонів підтримати її і проголосувати в Парламенті наступного тижня Закон "Про престижність шахтарської праці".
  Як звітувала прем`єрка зарплата шахтарів б`є всі рекорди за ростом – цьогоріч на 40 відсотків, а Україна вперше продає вугілля за світовими цінами. А ось від працівників вугільної промисловості вона отримала відзнаку - “Шахтарська слава III ступеню”.

  Валерій Зюков, генеральний директор вугільного підприємства “Ровенькиантрацит”: "После того как вы опустились на глубину 1150 метров мы по решению трудового коллектива направили представление о награждении вас знаком отличия шахтёрской славы".

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "У мене сльози, я не маю державних нагород. Я вірю що політики можуть об`єднатися, у мене є оптимізм що ми починаєм етап відродження. І ми поставили завдання повернути обсяги початку 1990-х".
  Попередній матеріал
  Антиурядові протести в Таїланді заблокували роботу туристичних аеропортів
  Наступний матеріал
  Венесуела підтримала незалежність Південної Осетії та Абхазії
  Теги:
  Loading...