Тимошенко називає справу проти Кучми димовою завісою влади

  Юлія Тимошенко переконана, що кримінальна справа проти Кучми потрібна владі для відволікання уваги суспільства від проблем, негараздів та гострих соціально-економічних проблем з якими стикнулись громадяни України стикнулися за час перебування при владі Віктора Януковича. Про таке лідер партії «Батьківщина» заявила в ефірі «5 каналу».
  «Для Януковича це димова завіса, димова шашка, яку він просто взірвав. І саме в той день, коли власне я зібралася їхати в Брюссель. Він хоче відволікти увагу людей від радикального зростання цін, від підвищення тарифів, від того, що вони втрачають свої робочі місця, він хоче відволікти увагу суспільства від того, що руйнується малий і середній бізнес. А ще він відволікає увагу від великих корупційних скандалів, з якими він персонально пов`язаний. І все це безумовно для нього є зараз проектом прикриття - справа Кучми», - заявила Тимошенко.
   
   
  «Я не виключаю, що розправлятися будуть і з Пінчуком, із його каналами телевізійними, і безумовно будуть маскувати політичні репресії, які є  в країні такими гучними справами, які потім нічим не завершаться» , - додала лідер «Батьківщини».
   
  Попередній матеріал
  Через нинішню політику влади підписання угоди про асоціацію з ЄС може не відбутися, - Тимошенко
  Наступний матеріал
  Сьогодні почнуться судові дебати у справі Лозінського
  Теги: