Через нинішню політику влади підписання угоди про асоціацію з ЄС може не відбутися, - Тимошенко

  Юлія Тимошенко радить владі не сподіватися на введення безвізового режиму та підписання угоди про угоди про асоціацію з Європейським союзом, якщо в Україні і надалі буде продовжуватись політика руйнування демократії, правосуддя та прав і свобод громадян. Про таке лідер опозиційної партії «Батьківщина» заявила в ефірі «5 каналу».
  «Якщо українська влада буде продовжувати руйнувати свободи, права людей, руйнувати демократію, правосуддя, свободу слова - все що в Європі сприймається як основа розбудови життя суспільства, можна не розраховувати ні на безвізовий режим, ні на вступ України в зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, ні на угоду про політичну асоціацію між Україною та Європейським Союзом», - заявила політик.
   
  Також Тимошенко звинуватила владу у імітації та фальшуванні європейських прагнень.
   
  « Напередодні моєї поїздки ще і неурядові організації оприлюднили, бачення – а як готується українська влада до ще одного впевненого кроку на співпрацю з Європейським Союзом, і  вони проаналізували, що за 2010 рік зроблено. І оприлюднили інформацію, що з 75 пунктів порядку денного асоціації, те що влада мусила досягнути у 2010 році, зроблено тільки сім. Це значить, що інші плани у цієї влади, це значить, що вона зовсім в іншу сторону дивиться, це значить, що вона імітує і фальшує своє європейські устремління» , - зауважила лідер «Батьківщіни».
  Попередній матеріал
  Герман: Справа проти Кучми засвідчує, що в Україні нема політичних переслідувань
  Наступний матеріал
  Тимошенко називає справу проти Кучми димовою завісою влади
  Теги: