Тимошенко: Конституційний суд блокує бюджет (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Кабінет Міністрів вимагає від правоохоронних органів припинити практику порушення кримінальних справ щодо урядовців та деяких депутатів. Також Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила збирає підписи за відставку Генпрокурора Олександра Медведька. Прем`єр висловила сподівання, що таке подання підпишуть усі члени коаліції. Тимошенко знову говорить, що план із переформатування коаліції втілюється у життя. Одне зі свідчень цьому - рішення Конституційного суду. Глава Уряду упевнена: бюджет її Уряду блокують.
  Новий день - нові підводні рифи. Уряд знову викрив змову проти себе -  перше, що заявляє Прем`єр-міністр на засіданні. У Конституційному суді Юлія Тимошенко помітила міні-копію нової - широкої - коаліції: із Секретаріату Президента і Партії регіонів. Усе через рішення - яким, вважає прем`єр, судді повністю заблокували її бюджет. Відтак, каже, пенсіонери можуть залишитися без пенсій, матері без виплат за новонароджених, діти війни - без доплат.

  До Конституційного суду зверталися представники Партії регіонів. Утім, відповідають, для Юлії Тимошенко у рішенні суддів нічого нового немає. Торік - її політична сила робила те саме проти Уряду Віктора Януковича. Тоді врятувати ситуацію мав Парламент, однак  він був розпущений. Нині, радить Микола Азаров, Юлії Тимошенко варто просто запропонувати зміни до бюджету. А на бюджетниках, переконує, рішення ніяким чином не позначиться.

  Тимошенко попереджає: рішення Конституційного суду не виконуватиме. Зранку у четвер вона планує зустріти Президента, який саме повертатиметься з Канади - і переконувати його підписати ще один законопроект, що стосується бюджету. Його коаліція ухвалила минулої п`ятниці - однак у Секретаріаті кажуть: поспіхом, а отже - з загрозою нових проблем. А от від звинувачень у підриві  старої і виношуванні нової коаліції - опоненти прем`єра поки що віджартовуються: 
   
  Ольга Сніцарчук, Володимир Леонов, Андрій Поставець, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.67Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  На Луганщині літак помилково полив гербіцидами село (РЕПОРТАЖ)
  Теги: