Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко 5 канал

Тимошенко і "машина часу": Кендзьор викрив розбіжність фактів у заяві лідерки "Батьківщини"

В ефірі одного з українських телеканалів Юлія Володимирівна слізно розповідала про те, як Голодомор зачепив її родину. Але історія виявилася дещо химерною

Ведучий програми "Кендзьор" на "5 каналі" Ярослав Кендзьор звернув увагу на розбіжності у публічних заявах кандидата на пост президента України Юлії Тимошенко та в історії її родини.

Йдеться про випадок, коли в ефірі одного з українських телеканалів Тимошенко слізно розповідала про історію власної родини та мами, яку торкнувся Голодомор. 

"Моя мама – Людмила Миколаївна – народилася і жила в Перещепино. Це село в Дніпропетровській області, де жила вся родина моєї мами. І саме під час Голодомору в моїй родині загинуло дуже багато людей, моїх рідних людей. І моя бабуся разом із моєю маленькою мамою пробивалися як могли через заграт-загони, лісами, полями, аби вийти в місто і мати можливість просто не померти з голоду, розумієте?" – заявила кандидат на пост глави держави.

Та справа в тім, що мама Юлії Володимирівни, яка боялася померти від голоду, – Тєлегіна Людмила Миколаївна (дівоче прізвище Нєлєпова) – народилася 11 серпня 1937 року. Це чотири роки потому після 1933 року (часів Голодомору – ред.). 

"Як можна було так, на ходу, вигадувати і спекулювати на цій драматичній, страшній історії Голодомору?. І ця людина претендує на те, щоб очолити державу, бути головнокомандуючим, рятувати Україну від московської агресії?" – питається Ярослав Кендзьор. 

Попередній матеріал
У Луцьку зареєстрували новий рекорд – найдовший лист святому Миколаю
Наступний матеріал
"Майже телепортація": Маск відкрив перший швидкісний підземний тунель – фото, відео
Loading...