Тимошенко: Дострокових виборів не буде

  Дострокових виборів не буде - переконана Юлія Тимошенко. Про це прем`єр заявила в ефірі телеканалу "Україна". За словами Юлії Тимошенко, "політики знайдуть взаєморозуміння".

  "Я упевнена в тому, що ніяких дострокових виборів не буде", - підкреслила Тимошенко. За її словами, для проведення дострокових виборів, тим більше цього року, не може бути створено необхідних умов. Перш за все, відзначила вона, згідно з Конституцією, дострокові вибори не можуть проводитися раніше, ніж через рік після попередніх, в бюджеті не передбачені кошти для проведення таких виборів, немає електронного реєстру виборців, і просто, за її словами, депутати не хочуть проведення таких виборів.

  «Тому я упевнена, що дострокові вибори не відбудуться однозначно, і час це покаже», - заявила Юлія Тимошенко.

  Вона відзначила, що Указ Президента про розпуск парламенту і призначення дострокових виборів має символічний номер 911. «Це номер тривожної служби США, це той номер, який практично декларує біду, іноді і смерть, тому що по номеру 911 викликають службу невідкладної допомоги. Так от, цей указ практично і кидає країну у велику біду. І тому я вважаю, що дострокових виборів не буде і що політики знайдуть взаєморозуміння», - відзначила Ю.ТИМОШЕНКО.

  УНІАН

  Попередній матеріал
  Ротація українських миротворців у Косові (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати погрожують підірвати судно "Фаїна"
  Теги:
  Loading...