Тимошенко: БЮТ може розпочати блокування Верховної Ради

  Верховну Раду, можливо, чекає нова криза. Тепер блокувати роботу парламенту готова фракція БЮТ. 156 народних депутатів саботуватимуть засідання, якщо Парламент не винесе на розгляд питання про призначення перевиборів мера Києва та Київради. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявила прем`єр Юлія Тимошенко. Лідер БЮТ оприлюднила свої масштабні плани щодо зміни київської влади.
  По-перше, члени ЦВК, які призначені від Блоку, мають у понеділок ініціювати відставку голови комісії Володимира Шаповала. На думку Тимошенко, саме він саботує роботу цього органа і не збирає засідання. За словами Тимошенко, Шаповал свідомо тягне час, щоб дочекатися рішення Конституційного суду стосовно закону про імперативний мандат. Той начебто - під тиском Секретаріату - таємно ухвалив проект рішення, яким визнав закон про імперативний мандат неконституційним.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Тиск на Конституційний суд иде з ранку до ночі. І можу сказати, що сам мер і його найближчі приспішники, вони практично постійно зустрічаються з кожним членом Конституційного суду, і вони намітили на цьому тижні, який починається, прийняти Конституційним судом рішення щодо визнання неконституційним значної частини закону про імперативний мандат для депутатів місцевих органів влади".

  ***

  Зображення з архіву.
  Попередній матеріал
  БЮТ може ігнорувати засідання ВР через Черновецького
  Наступний матеріал
  Загострюється ситуація в тибетському місті Лхаса
  Теги:
  Loading...