Тимошенко буде просити Венеціанську комісію оцінити рішення КС щодо скасування політреформи [відео]

  Оцінити рішення Конституційного Суду щодо скасування політичної реформи 2004-го року проситиме Венеціанську комісію Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина". Про це заявила її Голова Юлія Тимошенко.
  Поки що ж політична сила закликає нинішню владу виконати всі рекомендації резолюції ПАРЄ щодо України. Тимошенко назвала цей документ безпрецедентно жорстким. І звернула увагу на стурбованість Ради Європи утисками свободи слова в Україні та втручанням СБУ в політичні справи. Як виправлятиме нинішня влада ці недоліки - опозиція контролюватиме. Завтра Блок Юлії Тимошенко планує зареєструвати у парламенті проект постанови про звільнення Валерія Хорошковського з посади голови СБУ. Крім того, протягом двох тижнів опозиція готова запропонувати законопроекти щодо реформування Служби безпеки. Також "Батьківщина" наполягатиме на звільненні керівників національних теле- й радіо- компаній та агентства "Укрінформ". За словами Тимошенко, вони є кишеньковими ЗМІ, які інформують лише про позитив у владі.

  Юлія Тимошенко, голова ВО "Батьківщина":" Це безпрецендентно жорстка резолюція ПАРЄ ... Україна добровільно вступила в цю організацію, і добровільно має виконувати всі зобов"язання. Це не факультатив".

  Попередній матеріал
  В Угорщині намагаються вберегти від забруднення Дунай [відео]
  Наступний матеріал
  1,5 млрд грн заборгували роботодавці українським громадянам
  Теги: