Тимошенко 6 годин допитували в Генпрокуратурі [репортаж, відео]

  Юлію Тимошенко допитувлаи сьогодні подан шість годин. Очевидно слідчі отрималим відповіді не на всі питання. Бо завтра знову виклик в Генпрокуратуру. "Шість годин прямого знущання", так говрить сама Тимошенко, бо допитували її без адвоката.

  Нагадаємо,  лідерці БЮТ було  пред`явлено обвинувачення в тому, що вона на посаді Прем`єр-міністра, "діючи  цитата умисно, з особистих інтересів", прийняла рішення "щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів  на покриття видатків державного бюджету. А саме виплату пенсій.  

  ***

  До прокуратури як на роботу ходить Юлія Тимошенко. Сьогодні слідчі протримали екс-прем`єра 6 годин. Можливого арешту – не боїться, запевняє журналістів. Ба більше, складає плани на Новий рік. Збирається у Європу. На зустріч із політичними соратниками. Вважає, що попри підписку про невиїзд слідчий погодиться відпустити її з України. 

  Триматися Тимошенко залишилося не довго, вважають у Партії регіонів. Уже десять днів вона проходить як обвинувачена у справі про нецільове використання грошей, отриманих у рамках Кіотського протоколу. Якщо у слідчих виникне підозра, що опозиціонерка хоче втекти з України, її можуть затримати.

  Тимошенко не єдина, хто знаходиться під загрозою арешту. Замість Діда Мороза до будь якого опозиціонера можуть прийти "гості в масках", пише у своєму блозі Борис Тарасюк. Чергову жертву визначать на основі моментної примхи нинішнього керівництва держави, йдеться у інтернет-заяві лідера Народного Руху. Однопартійці ж Тимошенко вважають, що спокійно спати можуть лише "конструктивні опозиціонери". Зокрема екс-урядовці із квоти помаранчевої фракції.

  Змусити бути конструктивним можуть спробувати і Олександра Турчинова. Екс-перший заступник прем`єра Тимошенко є свідком у справі розмитнення 11 мільрдів кубів газу "РосУкрЕнерго". 4-ро фігурантів цієї справи – вже знаходяться під арештом. А діяли вони за дорученням Кабміну. І під цими документами стоїть підпис Олександра Валентиновича.

  Олексій Братущак, 5 канал


  Попередній матеріал
  Естонія переходить на євро [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Яценюк не виключає, що Прокуратура може прийти і за ним
  Теги: