Турчинова втретє викликали на допит в СБУ (відео)

  Олександр Турчинов втретє на допиті в СБУ. Екс-віце-прем`єр проходить свідком по справі Росукренерго. Спецслужба розслідує завдання збитків державі - через розмитненя 11-ти мільярдів газу, що є власністью компанії Росукренерго - вона довела це в Стокгольмському арбітражі.

  Газ тепер мають повернути, ще й компенсацію виплатити. Олександр Турчинов іще післе другого допиту розповів, що розпитували його про те саме, що й першого разу і нічого нового слідчим він повідомити не зміг, а чергові виклики на допит розцінює як політичний тиск. Адже нині заступник голови "Батьківщини" зайнятий підготовкою до проведення місцевих виборів. У справі "Росукренерго" є троє підозрюваних - екс-голова Держмитслужби Анатолій Макаренко, екс-начальник енергомитниці Тарас Шепітько і колишній перший заступник голови Нафтогазу Ігор Діденко. Усі троє - перебувають в СІЗО.

  Олександр Турчинов: "Які зараз мені поставлять питання, я не знаю, але сподіваюсь, що буду мати можливість вам розказати.  Думаю, що навіть слідчі, які ведуть це питання, не зовсім розуміють, з якою метою мене викликали сьогодні. Я чітко підкреслюю ту позицію, що на жаль, службу безпеки втягують виключно у пересілдування політичних опонентів, в пересілдування тих людей, які стояли на стражі держави. Служба безпеки працює на клани, які хочуть приватизувати не тільки державний газ, а й всю державу".  Попередній матеріал
  Фестиваль борщу на Вінниччині (сюжет, відео)
  Наступний матеріал
  Теракт в Ірані - 10 людей загинули
  Теги: