Турчинов знову побував на допиті в СБУ

  СБУ знову допитала колишнього віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова. У будівлі на Володимирській він провів менше години.

  Цього разу йому влаштували очну ставку з одним колишнім працівником митниці. Нагадаю, слідчі СБУ проводять допити екс-урядовця у справі про розмитнення в 2009 році 11 мільярдів кубометрів газу, який  раніше належав компанії РосУкрЕнерго. Олександр Турчинов висловив припущення, що незабаром він стане фігурантом іншої криманільної справи, порушеної Генеральною прокуратурою за фактом захоплення державного підприємства поліграфкомбінат "Україна". Допити у спецслужбі Турчинов називає політичним замовленням. Сьогоднішній прихід в СБУ став вже четвертим допитом за останній місяць.  

  Олександр Турчинов: "Ця справа має виключно політичний підтекст. Вона зумовлена корупціонерами, які привласнюьб державні ресурси, зокрема державний газ. І всі ці процедури я не вважаю слідчими діями, я вважаю це спробою тиску на опозицію і спробою відпрацювати замовлення тих, хто сьогодні приватизовує країну".

  * зображення з  архіву

  Попередній матеріал
  Нова колекція від Армані
  Наступний матеріал
  КВУ: Місцеві вибори в Україні відбудуться
  Теги: